Dali jsme si za cíl umožnit i lidem v České republice využívat originální mongolskou jurtu ke svým aktivitám. A přinést na český trh tradiční jurty za co nejpříznivější ceny.
Jurty dovážíme přímo z kolébky jejich zrodu. Máme vlastní dílnu v Ulánbátaru, hlavním městě Mongolska. Každá naše jurta je ručně malovaná. A vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete tradiční, originální produkt splňující ty nejvyšší požadavky na kvalitu.
Nízké pořizovací náklady, vysoká kvalita, originalita. To jsou hodnoty, které ve svém podnikání vyzdvihujeme. Našimi osobními hodnotami jsou potom ekologicky odpovědný přístup k životu. Výroba a prodej tradičních mongolských jurt nám umožňuje tyto podnikatelské i osobní hodnoty beze zbytku naplňovat.

Proč to děláme?

Těší nás, že můžeme dodat originální mongolskou jurtu každému zájemci. Zároveň tak udržujeme při životě tisíciletími prověřenou tradici bydlení v jurtě. Přispíváme k rozšíření povědomí o možnostech ekologicky příznivé výstavby. Dáváme příležitosti mnoha lidem účastnit se na odpovědném přístupu k bydlení, trávení volného času nebo provozu podnikatelských aktivit.

Tvoříme pro Vás

Tradiční mongolské jurty pro vás doděláváme ve vlastní dílně v Ulánbátáru. Můžeme tak dodat jurty různých velikostí i barev. Rádi nasloucháme vašim přáním. Pošlete nám poptávku přes kontaktní formulář, emailem nebo nám rovnou zavolejte. Těšíme se na Vás.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Jak jurtu využijete?

Fantazii se meze nekladou! Nejen, že jurta představuje komfortní ekologické bydlení, které Vám budou všichni závidět, ale taky nabízí originální prostor pro různé podnikatelské aktivity. Stylovou kavárnu či čajovnu v unikátních prostorech jurty jen tak nenajdete, čímž získáte nenahraditelnou konkurenční výhodu. A kdy naposledy jste v kempu bydleli v jurtě?

U nás si vybere každý

Jurty najdete po celém světě. To ale neznamená, že byste měli podcenit výběr. Láká Vás spíše tradiční jurta, nebo její moderní varianta? Budete potřebovat přizpůsobit materiál a konstrukci klimatickým podmínkám Vámi určené lokality? S našimi kreativními řešeními dokážeme vyhovět opravdu všem. Neváhejte nás proto kontaktovat a společně pro Vás vybereme tu nejvhodnější!

Kreativní řešení

Jurty najdete na celém světě. V dnešní době se přitom nejedná jen o tradiční jurty, ale také o jejich moderní varianty. Ty se konstrukčně i výběrem materiálů přizpůsobují rozdílným klimatickým podmínkám. Dokážeme tak vyhovět opravdu všem.